SPOLUPRÁCE SE ZÁKLADNÍMI ŠKOLAMI:

Předškolní děti v průběhu školního roku navštíví základní školy v nejbližším okolí, aby se seznámily s jejich prostředím a formou výuky. Spolupracujeme s těmito základními školami:

ZŠ BÍLÁ:
NÁVŠTĚVA SE USKUTEČNILA DNE 20. 02. 2024

ZŠ EMY DESTINNOVÉ:
NÁVŠTĚVA SE USKUTEČNILA DNE 07. 03. 2024

ZŠ ANTONÍNA ČERMÁKA:
NÁVŠTĚVA SE Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEUSKUTEČNÍ

ZŠ NÁM.SVOBODY:
NÁVŠTĚVA SE USKUTEČNILA DNE 20. 03. 2024

SPOLUPRÁCE S PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKOU PORADNOU V PRAZE 6:

Spolupráce je zaměřena na zjištění školní zralosti dětí při přechodu na vyšší stupeň vzdělávání a konzultace v případě OPŠD.

SCREENING ŠKOLNÍ ZRALOSTI SE USKUTEČNIL VE DNECH 25. 01. 2024 a 26. 01. 2024

SPOLUPRÁCE S POSÁDKOVÝM VELITELSTVÍM V ČÍNSKÉ ULICI, V PRAZE 6:

Naše spolupráce spočívá ve vzájemných pravidelných setkáních dětí s vojáky – podzimní a jarní.

Podzimní setkání probíhá v naší mateřské škole formou výchovného koncertu Ústřední hudby AČR, při kterém se děti seznamují s různými druhy hudebních nástrojů.
KONCERT SE USKUTEČNIL 21.11.2023

Jarní setkání probíhá nově na zahradě školy, kde vojáci dětem připravují sportovní dopoledne plné her, soutěží a seznámení s náplní jejich práce.
SPORTOVNÍ DOPOLEDNE S VOJÁKY SE USKUTEČNÍ DNE 13. 05. 2024

SPOLUPRÁCE S DOMOVEM S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU A KOMUNITNÍM CENTREM VE ŠLEJNICKÉ ULICI V PRAZE 6

ADVENTNÍ ČAS
Před první adventní nedělí tradičně předáváme do DPS ozdobený vánoční stromek a adventní věnce pro navození předvánoční atmosféry. Stromek a věnce zdobí děti vlastnoručně vyrobenými ozdobami.

VÁNOČNÍ KONCERT VŠECH DĚTÍ V ZAHRADĚ KOMUNITNÍHO CENTRA
Předání vlastnoručně vyrobených vánočních dárků seniorům za zpěvu koled v zahradě DPS a zdobení společně zasazeného stromku vánočními ozdobami se USKUTEČNILO DNE 13. 12. 2023 v dopoledních hodinách.

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ DĚTÍ Z KROUŽKU ZPÍVÁNEK PRO SENIORY V JÍDELNĚ DPS SE SE USKUTEČNILO DNE 14. 12. 2023

VELIKONOČNÍ ČAS
V období Velikonoc seniorům za zpěvu jarních písní předáváme dětmi vlastnoručně vyrobené velikonoční dárky a společně ozdobíme zahradu velikonočními vajíčky, které děti s paní učitelkami připraví. Společně zasadíme 2.stromek, který jsme klientům domova přinesli v adventním čase a užijeme si příjemné dopoledne.
VELIKONOČNÍ DOPOLEDNÍ SETKÁNÍ SE USKUTEČNILO DNE 27.3.2024

PŘEDPRÁZDNINOVÉ SETKÁNÍ DĚTÍ A SENIORŮ
Před letními prázdninami strávíme se seniory čas při společném divadelním představení v zahradě naší mateřské školy.
PŘEDPRÁZDNINOVÉ SETKÁNÍ SE USKUTEČNÍ DNE

SPOLUPRÁCE S MĚSTSKOU KNIHOVNOU V DEJVICÍCH

Naše spolupráce spočívá v tom, že děti po jednotlivých třídách navštíví 1x ročně dětskou knihovnu a seznámí se s jejím prostředím. Paní knihovnice má pro děti připravený krátký program – seznámí je s několika dětskými knihami, přečte jim ukázky z knih, ukáže ilustrace a zadá dětem kreslený úkol.
NÁVŠTĚVY SE USKUTEČNILY V MĚSÍCI BŘEZNU 2024 V TĚCHTO TERMÍNECH:

05.03. Berušky

12.03. Vrabci