PARTICIPAČNÍ PROJEKT „DÁME HLAVY DOHROMADY“ – VÝSLEDEK HLASOVÁNÍ

Dne 1. března 2023 jsme v mateřské škole zahájili participační projekt Dáme hlavy dohromady, který má za cíl naučit děti se rozhodovat, hlasovat a realizovat vlastní přání za podpory svých rodičů a učitelů, nebo se třeba naučit podřídit většině.

Harmonogram projektu v MŠ Čínská

Zahájení: 1. března 2023

Zamyšlení se a podání návrhů dílčích projektů v jednotlivých třídách: březen 2023

Posouzení a schválení realizovatelných návrhů komisí složené ze zástupců vedení školy a městské části: 3. duben 2023

Výstava návrhů: 11. a 12. duben 2023

Hlasování rodičů a dětí: 13. a 14. duben 2023

Vyhodnocení: 17. duben 2023

Z celkem 162 možných hlasů bylo odevzdáno 135 hlasů. Hlasování se zúčastnilo celkem 135 rodičů s dětmi. Všem děkujeme za spolupráci.

Výsledky hlasování:

1. MLHOVIŠTĚ: 66 hlasů
  2. ZASTÍNĚNÍ PÍSKOVIŠTĚ: 55 hlasů
  3. BASKETBALOVÝ KOŠ: 14 hlasů

Soutěžní návrhy:

MLHOVIŠTĚ                                                                              ZASTÍNĚNÍ PÍSKOVIŠTĚ

BASKETBALOVÝ KOŠ

Vítězný projekt v hlasování MLHOVIŠTĚ na zahradu MŠ byl zrealizován v letních měsících a od 04. 09. 2023 je v provozu.