Na pondělí 25. března 2024 si třída Medvídků připravila velikonoční průvod s krátkým programem, během kterého navštívila všechny třídy naší školky. Děti byly oblečené do barevných triček odpovídajících dnům velikonočního týdne (modré pondělí, šedé úterý…) a ostatním kamarádům vysvětlily, co se k těmto dnům váže za tradici. Do tříd jsme vstoupili s říkadlem Přišlo jaro do vsi, které navodilo tu správnou jarní atmosféru. Dětem na třídách jsme dávali také různé velikonoční hádanky a děti si tak plně zasloužily svou sladkou odměnu – velikonočního perníkového beránka. Na konci vystoupení vyšupal jeden z chlapců děvčátka i paní učitelky pomlázkou, děti odříkaly koledu Hody, hody doprovody a v každé třídě jsme dostali barevnou mašličku na pomlázku.