Mateřská škola se v pondělí proměnila v kouzelný svět plný her, zábavy a překvapení. U příležitosti Mezinárodního dne dětí si pro deti pedagogové ve třídách připravili bohatý program.

Hned ráno se školka rozzářila barvami nejrůznějších masek. Piráti, princezny, superhrdinové i roztomilá zvířátka. Děti s nadšením ukazovaly svým kamarádům kostýmy a s úsměvem na tváři se vrhaly do připravených her a soutěží.

Na zahradě se tyčil obrovský skákací hrad, který lákal k dovádění a skotačení. Na závěr celé akce se rozdávaly sladké odměny a drobné dárečky, které rozzářily dětské úsměvy.

Oslava MDD v mateřské škole se vydařila na jedničku. Děti si užily pestrý program plný her, soutěží, pohádkových postav a skotačení na skákacím hradě.

A jak se proměnily paní učitelky?