Dne 25.4. 2024 se děti z naší školky zúčastnily již druhého ročníku Školka CUP, který pořádá SK Aritma ve spolupráci s Městskou částí Praha 6. Celkem se z naší školky do turnaje přihlásilo přes 20 dětí, které se za doprovodu učitelek a provozních zaměstnanců vypravily užít si sportovní fotbalový den.
Mateřská škola Čínská měla celkem 4 družstva o pěti členech v každém z týmů. Jednotlivé zápasy byly dlouhé osm minut, při kterém se děti volně střídaly podle jejich sil. V letošním roce se proti naší školce postavily děti ze školek MŠ Sbíhavá, MŠ Červený vrch a MŠ Na Dlouhém lánu. I tyto školky měly utvořených několik týmů, takže zápasů bylo opravdu hodně. Zápasy byly pro děti velmi zábavné, a ačkoliv nám počasí příliš nepřálo, všichni si tento sportovní den náramně užily.

A jak se nám dařilo?

Tým 1 vstřelil 7 gólů, týmu 2 se podařilo vstřelit 10 gólů a týmu 3 dokonce 14 gólů, tým 4 vstřelil 9 gólů.