Stravné je možno hradit převodem z účtu na číslo účtu školy 4631061/0100. Výše stravného včetně QR kódu je k dispozici v aplikaci Naše MŠ. V této aplikaci rodiče v sekci platby zjistí aktuální nedoplatky nebo přeplatky. Rodiče, kteří aplikaci nemají, se musí osobně obrátit na hospodářku školy. Jako variabilní symbol používejte vždy osobní číslo dítěte pro správnou identifikaci vaší platby. Stravné je splatné do 15. dne stávajícího měsíce.  Veškeré přeplatky za odhlášené obědy jsou automaticky odčítány při výpočtu následující platby, takže částka je o ně snížena. Veškeré nedoplatky z předchozího měsíce jsou automaticky přičítány při výpočtu následující platby, takže částka je o ně zvýšena. Veškeré přeplatky na konci školního roku budou vyúčtovány v měsíci září a přeplatek bude odečten při výpočtu platby na nový školní rok. U dětí, které v mateřské škole končí a odcházejí do základní školy bude přeplatek vrácen v měsíci červenci.

NEDODRŽENÍ DOBY SPLATNOSTI STRAVNÉHO JE POVAŽOVÁNO ZA HRUBÉ PORUŠENÍ ŠKOLNÍHO ŘÁDU A MŮŽE BÝT DŮVODEM K VYLOUČENÍ DÍTĚTE ZE ŠKOLNÍ DOCHÁZKY. (VYLOUČENÍ SE NETÝKÁ POVINNÉ SE VZDĚLÁVAJÍCÍCH DĚTÍ).